Katalog firem zdarma - Firemní.net » Listing Details
Název: Pelikán.cz: Levné letenky online - Akční letenky od lowcostových aerolinií - http://www.pelikan.cz
Popis:Pelikán.cz - Online vyhledávání, rezervace & prodej letenek do celého světa - levné letenky od více než 800 leteckých společností, stejně jako levné letenky od nízkonákladových leteckých přepravců (tj. low-cost letenky - lowcostové letenky od speciálních lowcost aerolinií neboli nízkorozpočtových aerolinek) i nejlevnější letenky dostupné jen v krátkém časovém rozmezí - tedy tzv. akční letenky (levné letenky akční nabídka).
Kategorie:Cestovní ruch
Adresa:U Národní galerie 478
Město:Praha 5 - Zbraslav
PSČ:15000
Telefon:+420 226 200 777
Umístění na mapě:


 

Poslední články

Regionální seznam sítě Firemni.net

Působí vaše firma v konkrétním regionu. Rádi byste ji zviditelnili? Vložte odkaz do jednoho z našich regionálních seznam?.

Jak vybrat

Nevíte-li si rady při výběru, obraťte se na jakvybrat.com

Pneu-pneumatiky.eu

Nově spuštěný pneu-portál pro motoristické fanoušky přináší noviny a informace ze světa pneumatik. Nevíte, jak zvolit správné zimní či letní obutí pro vaše auto? Navštivte pneu-pneumatiky.eu

Voodoo panenky útočí

Už i na českém trhu se objevil hit z východní Asie - tzv. voodoo panenky. Možná jste je zaznamenali v letní reklam? na Kofolu, díky které získali jména jako kofolásci, kofolá?ci, kofoloví panáčci. Původ je však v magické síle voodoo. Více se dozvíte na stránkách www.voodoo-panenky.cz, kde si m?žete za rozumné ceny voodoo panenky zakoupit.