Katalog firem zdarma - Firemní.net » Listing Details
Název: JEDU.cz s.r.o. - http://www.jedu.cz
Popis:JEDU.cz - specialista na komplexní cestovní služby Klademe důraz na individuální přístup a služby šité na míru. Připravíme individuální a firemní cesty i zájezdy do exotických zemí přesně dle vašich požadavků. Kromě zájezdů zajistíme i víza, letenky a pronájmy aut.Zastupujeme německé CK. Hlavní destinace jsou USA, Austrálie, Nový Zéland, Asie aj.
Kategorie:Cestovní ruch: Cestovní kanceláře
Adresa:Milady Horákové 845/96
Město:Praha
PSČ:170 00
Telefon:2 333 777 22
Umístění na mapě:


 

Poslední články

Regionální seznam sítě Firemni.net

Působí vaše firma v konkrétním regionu. Rádi byste ji zviditelnili? Vložte odkaz do jednoho z našich regionálních seznam?.

Jak vybrat

Nevíte-li si rady při výběru, obraťte se na jakvybrat.com

Pneu-pneumatiky.eu

Nově spuštěný pneu-portál pro motoristické fanoušky přináší noviny a informace ze světa pneumatik. Nevíte, jak zvolit správné zimní či letní obutí pro vaše auto? Navštivte pneu-pneumatiky.eu

Voodoo panenky útočí

Už i na českém trhu se objevil hit z východní Asie - tzv. voodoo panenky. Možná jste je zaznamenali v letní reklam? na Kofolu, díky které získali jména jako kofolásci, kofolá?ci, kofoloví panáčci. Původ je však v magické síle voodoo. Více se dozvíte na stránkách www.voodoo-panenky.cz, kde si m?žete za rozumné ceny voodoo panenky zakoupit.