Katalog firem zdarma - Firemní.net » Listing Details
Název: Elektroinstalace Zvěřina - http://www.elektrikarkolin.cz
Popis:elektroinstalační práce v regionech Kolín, Poděbrady, Nymburk a okolí. Rekonstrukce elektroinstalace, zhotovení kompletní elektroinstalace, opravy, revize a zkoušky Provádím montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení. Provádíme kompletní elektroinstalační práce v regionech Kolín, Poděbrady, Nymburk a okolí. Rekonstrukce elektroinstalace, zhotovení kompletní elektroinstalace, opravy, revize a zkoušky "
Kategorie:Řemesla
Adresa:Na návsi 21
Město:Pňov - Předhradí
PSČ:289 41
Telefon:721629123
Umístění na mapě:


 

Poslední články

Regionální seznam sítě Firemni.net

Působí vaše firma v konkrétním regionu. Rádi byste ji zviditelnili? Vložte odkaz do jednoho z našich regionálních seznam?.

Jak vybrat

Nevíte-li si rady při výběru, obraťte se na jakvybrat.com

Pneu-pneumatiky.eu

Nově spuštěný pneu-portál pro motoristické fanoušky přináší noviny a informace ze světa pneumatik. Nevíte, jak zvolit správné zimní či letní obutí pro vaše auto? Navštivte pneu-pneumatiky.eu

Voodoo panenky útočí

Už i na českém trhu se objevil hit z východní Asie - tzv. voodoo panenky. Možná jste je zaznamenali v letní reklam? na Kofolu, díky které získali jména jako kofolásci, kofolá?ci, kofoloví panáčci. Původ je však v magické síle voodoo. Více se dozvíte na stránkách www.voodoo-panenky.cz, kde si m?žete za rozumné ceny voodoo panenky zakoupit.