Katalog firem zdarma - Firemní.net » Listing Details
Název: Ostrava, Opava a okolí - garážová vrata, látkové rolety, římské rolety, předokenní rolety - http://www.havlovci.cz
Popis:Dodáváme a montujeme garážová vrata, látkové rolety, římské rolety, předokenní rolety, markýzy, japonské posuvné stěny, sekční vrata, parkovací systémy, předokenní rolety, interiérové rolety, venkovní markýzy, markýzy balkónové, vertikální žaluzie, dřevěné žaluzie, posuvná vrata, rolety do střešních oken, sítě proti hmyzu, automatické závory. Působíme v Ostravě, Opavě a okolí. Zelená úsporám.
Kategorie:Řemesla
Adresa:Krnovská 79
Město:Opava
PSČ:746 01
Telefon:N/A
Umístění na mapě:


 

Poslední články

Regionální seznam sítě Firemni.net

Působí vaše firma v konkrétním regionu. Rádi byste ji zviditelnili? Vložte odkaz do jednoho z našich regionálních seznam?.

Jak vybrat

Nevíte-li si rady při výběru, obraťte se na jakvybrat.com

Pneu-pneumatiky.eu

Nově spuštěný pneu-portál pro motoristické fanoušky přináší noviny a informace ze světa pneumatik. Nevíte, jak zvolit správné zimní či letní obutí pro vaše auto? Navštivte pneu-pneumatiky.eu

Voodoo panenky útočí

Už i na českém trhu se objevil hit z východní Asie - tzv. voodoo panenky. Možná jste je zaznamenali v letní reklam? na Kofolu, díky které získali jména jako kofolásci, kofolá?ci, kofoloví panáčci. Původ je však v magické síle voodoo. Více se dozvíte na stránkách www.voodoo-panenky.cz, kde si m?žete za rozumné ceny voodoo panenky zakoupit.