Katalog firem zdarma - Firemní.net » Listing Details
Název: Jan Zapletal, elektrikář - http://www.elektrikari-svitavy.cz/index.html
Popis:Naše firma poskytuje komplexní služby v oboru ELEKTRO, působíme především v Pardubickém, Jihomoravském a Olomouckém kraji. Specializujeme se na montáž a opravy elektroinstalací a sdělovací techniky. Dále vyrábíme rozvaděče, montujeme hromosvody, provádíme revizi a projekci elektronistalací. Máme také maloobchod a velkoobchod elektromateriálem a svítidly.
Kategorie:Řemesla: Elektrikráři a elektroinstalace
Adresa:Jaroměřice 224
Město:Jaroměřice
PSČ:56944
Telefon:604 327 956
Umístění na mapě:


 

Poslední články

Regionální seznam sítě Firemni.net

Působí vaše firma v konkrétním regionu. Rádi byste ji zviditelnili? Vložte odkaz do jednoho z našich regionálních seznam?.

Jak vybrat

Nevíte-li si rady při výběru, obraťte se na jakvybrat.com

Pneu-pneumatiky.eu

Nově spuštěný pneu-portál pro motoristické fanoušky přináší noviny a informace ze světa pneumatik. Nevíte, jak zvolit správné zimní či letní obutí pro vaše auto? Navštivte pneu-pneumatiky.eu

Voodoo panenky útočí

Už i na českém trhu se objevil hit z východní Asie - tzv. voodoo panenky. Možná jste je zaznamenali v letní reklam? na Kofolu, díky které získali jména jako kofolásci, kofolá?ci, kofoloví panáčci. Původ je však v magické síle voodoo. Více se dozvíte na stránkách www.voodoo-panenky.cz, kde si m?žete za rozumné ceny voodoo panenky zakoupit.