Katalog firem zdarma - Firemní.net » Listing Details
Název: NOVA Leasing, a.s. - http://www.novaleasing.cz
Popis:NOVA Leasing, a.s. se zaměřuje na způsob financování pomocí zpětného leasingu pro podniketele. Disponuje profesionálními službami, silným finančním zázemím a individuálním přístupem ke každému klientovi. Zpětný leasing je vhodný například pro firmy z oboru strojírenství nebo zemědělství. Pomocí zpětného leasingu můžete rychle a jednoduše vyřešit vaše finanční problémy.
Kategorie:Právo a finance: Leasing
Adresa:Líbalova 2348/1
Město:Praha 4
PSČ:149 00
Telefon:270 001 900
Umístění na mapě:


 

Poslední články

Regionální seznam sítě Firemni.net

Působí vaše firma v konkrétním regionu. Rádi byste ji zviditelnili? Vložte odkaz do jednoho z našich regionálních seznam?.

Jak vybrat

Nevíte-li si rady při výběru, obraťte se na jakvybrat.com

Pneu-pneumatiky.eu

Nově spuštěný pneu-portál pro motoristické fanoušky přináší noviny a informace ze světa pneumatik. Nevíte, jak zvolit správné zimní či letní obutí pro vaše auto? Navštivte pneu-pneumatiky.eu

Voodoo panenky útočí

Už i na českém trhu se objevil hit z východní Asie - tzv. voodoo panenky. Možná jste je zaznamenali v letní reklam? na Kofolu, díky které získali jména jako kofolásci, kofolá?ci, kofoloví panáčci. Původ je však v magické síle voodoo. Více se dozvíte na stránkách www.voodoo-panenky.cz, kde si m?žete za rozumné ceny voodoo panenky zakoupit.