Katalog firem zdarma - Firemní.net » Listing Details
Název: accace.com – účetnictví, daně, mzdy - http://www.accace.com/uvodni-strana-1/
Popis:Accace je přední poskytovatel outsourcingu účetnictví a mzdové agendy, daňového a korporátního poradenství. V současné době působí v 10 zemích regionu CEE – České republice, Slovensku, Rumunsku, Maďarsku, Polsku, Ukrajině, Bulharsku, Chorvatsku, Slovinsku a Srbsku. Získáte jednoho projektového manažera pro všechny služby a země, v nichž působíte.
Kategorie:Právo a finance: Vedení účetnictví
Adresa:Hvězdova 1716/2b
Město:Praha
PSČ:140 78
Telefon:+ 420 222 753 480-1
Umístění na mapě:


 

Poslední články

Regionální seznam sítě Firemni.net

Působí vaše firma v konkrétním regionu. Rádi byste ji zviditelnili? Vložte odkaz do jednoho z našich regionálních seznam?.

Jak vybrat

Nevíte-li si rady při výběru, obraťte se na jakvybrat.com

Pneu-pneumatiky.eu

Nově spuštěný pneu-portál pro motoristické fanoušky přináší noviny a informace ze světa pneumatik. Nevíte, jak zvolit správné zimní či letní obutí pro vaše auto? Navštivte pneu-pneumatiky.eu

Voodoo panenky útočí

Už i na českém trhu se objevil hit z východní Asie - tzv. voodoo panenky. Možná jste je zaznamenali v letní reklam? na Kofolu, díky které získali jména jako kofolásci, kofolá?ci, kofoloví panáčci. Původ je však v magické síle voodoo. Více se dozvíte na stránkách www.voodoo-panenky.cz, kde si m?žete za rozumné ceny voodoo panenky zakoupit.