Katalog firem zdarma - Firemní.net » Listing Details
Název: My search for the best way to learn English - http://http://www.englishlearningstory.com
Popis:On my web site I write about my way of studying English language and my accomplishments. Along the way I describe English classes and courses that I attend during my education. Also, here you can find my reviews on different software and websites for learning English that in my opinion might be useful for those who like me look for good ways to study English.
Kategorie:Řemesla
Adresa:Náchodská 708
Město:Praha 9 - Horní Počernice
PSČ:193 00
Telefon:603828837
Umístění na mapě:


 

Poslední články

Regionální seznam sítě Firemni.net

Působí vaše firma v konkrétním regionu. Rádi byste ji zviditelnili? Vložte odkaz do jednoho z našich regionálních seznam?.

Jak vybrat

Nevíte-li si rady při výběru, obraťte se na jakvybrat.com

Pneu-pneumatiky.eu

Nově spuštěný pneu-portál pro motoristické fanoušky přináší noviny a informace ze světa pneumatik. Nevíte, jak zvolit správné zimní či letní obutí pro vaše auto? Navštivte pneu-pneumatiky.eu

Voodoo panenky útočí

Už i na českém trhu se objevil hit z východní Asie - tzv. voodoo panenky. Možná jste je zaznamenali v letní reklam? na Kofolu, díky které získali jména jako kofolásci, kofolá?ci, kofoloví panáčci. Původ je však v magické síle voodoo. Více se dozvíte na stránkách www.voodoo-panenky.cz, kde si m?žete za rozumné ceny voodoo panenky zakoupit.