Katalog firem zdarma - Firemní.net » Listing Details
Název: Autodíly extra - http://www.autodilyextra.cz
Popis:Možnost objednat konkrétní náhradní díly (agregáty, převodovky, …) nebo vozidlo. Individualni dovoz vozidel z GB s pravostraným řízením. Jedná se o automobily po lehké havárii vhodné na dily či vozidla ve 100% stavu, auta jsou po technické stránce o polovinu v lepším stavu než auta dovážená z Německa, Belgie, Francie, realná kilometráž, plechařina bez koroze. Doprava do Čech zajištěna.
Kategorie:Auto-moto, doprava
Adresa:Komořanská 326/63
Město:Praha 4
PSČ:143 00
Telefon:605878230
Umístění na mapě:


 

Poslední články

Regionální seznam sítě Firemni.net

Působí vaše firma v konkrétním regionu. Rádi byste ji zviditelnili? Vložte odkaz do jednoho z našich regionálních seznam?.

Jak vybrat

Nevíte-li si rady při výběru, obraťte se na jakvybrat.com

Pneu-pneumatiky.eu

Nově spuštěný pneu-portál pro motoristické fanoušky přináší noviny a informace ze světa pneumatik. Nevíte, jak zvolit správné zimní či letní obutí pro vaše auto? Navštivte pneu-pneumatiky.eu

Voodoo panenky útočí

Už i na českém trhu se objevil hit z východní Asie - tzv. voodoo panenky. Možná jste je zaznamenali v letní reklam? na Kofolu, díky které získali jména jako kofolásci, kofolá?ci, kofoloví panáčci. Původ je však v magické síle voodoo. Více se dozvíte na stránkách www.voodoo-panenky.cz, kde si m?žete za rozumné ceny voodoo panenky zakoupit.